CREATING TRUST

Johtoryhmä

Aarne Haaranen

Palvelujohtaja
040 746 4171
aarne.haaranen@netox.fi

Tuulia Nissinen

Johtaja, asiakaskokemus
040 153 4137
tuulia.nissinen@netox.fi

Markku Korkiakoski

Johtaja, kyberturvallisuus
040 660 5369
markku.korkiakoski@netox.fi

Riitta Candelin

Talousjohtaja
0400 588 653
riitta.candelin@netox.fi

Niko Candelin

Kehitysjohtaja
040 708 8053
niko.candelin@netox.fi

Mikko Luhtaniemi

Toimitusjohtaja
040 509 6530
mikko.luhtaniemi@netox.fi

Missio ja visio

Missio

Mahdollistamme asiakkaidemme liiketoiminnan jatkuvuuden ja kehittymisen

Visio

Luotetuin ja arvostetuin kumppani

Arvot

Kehittyvä ja osaava

Haluamme oppia ja kehittyä, jotta voimme parantaa suoritustamme jatkuvasti sekä säilyttää tekemisen ja löytämisen ilon.

Vaikuttava ja vastuullinen

Välitämme toimintaympäristöstämme, ja osaamisellamme luomme sille merkitystä ja arvoa.

148223

ratkaistua tapausta

368

läpikäytyä projektia

99,3 %

ratkaisuaste vuonna 2018

99,99 %

konesalipalveluiden saatavuus vuonna 2018

4,75/5

asiakastyytyväisyys vuonna 2018

4,65/5

henkilöstötyytyväisyys vuonna 2019

Liikevaihto

 

Seuraavaksi

Ota yhteyttä