Hallittujen palvelujen tuottaja

Johtoryhmä

Aarne Haaranen

Palvelujohtaja
040 746 4171
aarne.haaranen@netox.fi

Tuulia Nissinen

Johtaja, palvelumuotoilu
040 153 4137
tuulia.nissinen@netox.fi

Markku Korkiakoski

Johtaja, kyberturvallisuus
040 660 5369
markku.korkiakoski@netox.fi

Riitta Candelin

Talousjohtaja
0400 588 653
riitta.candelin@netox.fi

Niko Candelin

Kehitysjohtaja
040 708 8053
niko.candelin@netox.fi

Mikko Luhtaniemi

Toimitusjohtaja
040 509 6530
mikko.luhtaniemi@netox.fi

Meidän toimintamme perustuu hallittuihin palveluihin. Haluamme, että kaikki toimintamme on hallittua, ja se välittyy myös asiakkaille ja kumppaneille.

Jotta voisimme luvata tämän kaiken, meidän on oltava:

1. Ihmiskeskeinen ja luotettava

Meidän tekemisemme keskiössä ovat ihmiset – olivatpa he omaa väkeä, asiakkaita tai kumppaneita. Me teemme töitä ihminen edellä. Ei kone tai järjestelmä, vaan ihminen.

Me emme koskaan lupaa liikaa. Mutta sen, minkä lupaamme, pidämme.

2. Kehittyvä ja osaava

Me haluamme oppia ja kehittyä, jotta voimme parantaa suoritustamme jatkuvasti. Meidän tavoitteenamme on tehdä joka viikko jokin asia paremmin kuin koskaan aiemmin. Näin säilytämme tekemisen ja löytämisen ilon.

Oppimisen kohteena ei ole vain teknologian vaan kaikki ne taidot, joita hallittujen palveluiden tarjoaminen vaatii.

3. Hallittu, vaikuttava ja vastuullinen

Luomme hallituilla palveluillamme merkitystä ja arvoa sekä itsellemme että asiakkaille.

148223

ratkaistua tapausta

368

läpikäytyä projektia

99,3 %

ratkaisuaste vuonna 2018

99,99 %

konesalipalveluiden saatavuus vuonna 2018

4,83/5

asiakastyytyväisyys vuonna 2018

Seuraavaksi

Ota yhteyttä